Вибраторы и фаллоимитаторы
 Наборы
 Вагины и оро-симуляторы
 Насадки
 Резиновые куклы
 Возбуждающие
 Эротическое белье
 Аксессуары
 Вакуумные массажеры
 Анальные массажеры
 Шарики "гейши"
 Смазки - увлажнители
 Пролонгаторы
 Приколы
 Садомазохизм
 Презервативы
Секс-іграшки - чому їх треба спробувати 11.05.2009
Секс-іграшки - чому їх треба спробувати  
В нашому сексуально-орієнтованому світі секс-іграшки давно перестали бути табу. Вони потрохи перекочовують з шафів та схованок та нічні столики біля ліжка в спальні.

Існує багато забобонів та розповсюджених міфів про використання секс-іграшок, тому дискусії на цю тему є запеклими. 

Застосування цих додаткових фетишів може урізноманітнити сексуальне життя, принести більше задоволення як окремо кожному парнеру, так і парі в цілому. А хто ж не хоче зробити свій секс яскравішим та гострішим?

Поради та інструкції від досвіченої і відомої американською авторки секс-статей Енн Сіменс.
За своє сексуальне життя кожна жінка повинна виконати чи хоча б задуматися над такими пунктами:

- спробувати вібратор та додати його до своєї улюбленої позиції в сексі
- знайти точку G (Джі)
- отримати мульти-оргазми
- отримати задоволення від орального сексу
- спробувати анальний секс

Якщо детальніше розглядати використання сексуальних іграшок, то можна виділити багато переваг такого способу урізноманітнення сексу.


Секс-іграшки полегшують деякі речі
Деяким жінкам легше отримати оргазм за допомогою вібратора, або досягти дочки Джи, або продовжити ерекцію за допомогою відповідної іграшки. Замість того, щоб переживати чи зможеш ти отримати оргазм, чи кінчиш занадно швидко, можно просто розслабитися і отримувати задоволення.


Секс-іграшки допомагають вирватися з рутини
Вони розширють твої секс-обрії та можливості, пропонуючи деякі види стимуляції, яких не досягти язиком чи руками. 


Секс-іграшки піднімають сексуальну самовпевненість
Обираючи собі сексуальну іграшку ви ніби берете на себе відповідальність за свої сексуальні потреби та бажання. Ви самі обираєте те, чого справді хочете і це не може не підняти ваш дух, адже ви не просто пасивно чекаєте коли хтось вас задовольнить, ви допомагаєте собі та вашому партнеру знайти шлях до задоволення.

Секс-іграшки додають гостроти обом парнерам
Ці іграшки не тільки для індивідуальної гри, вони можуть стати в нагоді обом парнерам, адеж дозволяють досягти того, що раніше не виходило, наприклад одночасне стимулювання клітору при протикненні. Може ви знайдете і нову ерогенну зону саме за допомогою цього.


Секс-іграшки створють особливий настрій
Ви можете відкрити для себе, що деякі види любовної гри просто вимагають секс-аксесуарів! Будь це олія для масажу або наручники або...все, що ви тільки могли уявити, але боялися використовувати

Наперекір цим фактам за використання секс-аксесуарів існує безліч міфів про те, як це погано, ницо і огидно. Найпопулярніші наступні.

Секс-іграшки потрібні лише тим, чиє сексуальне життя дало тріщину
Це не швидка допомога вашому сексу, адже якщо формулювання саме таке, то секс-іграшки треба використувувати тільки якщо у вас все погано. А насправді ними треба гратися, щоб зробити ваше сексуальне життя ще гострішим. Адже жінка, яка виявляє, що за їй легше досягти оргазму з вібратором не поламана!, просто вона отримує задоволення, і можливо саме це відкриття допоможе їй правильно інструктувати свого парнера, щоб він також навчився приносити їй оргазми.

Секс-іграшки штучні і протиприродні
А вібратор вам нічого не нагадує?

Чоловіки не користуються секс-іграшками
А кільце на пенісі дозволяє продовжити ерекцію...

Якщо я буду користуватися ____, люди подумають що я____
"Якщо я хочу зв'язати парнера, мабуть я завжди хочу бути домінатом", "Якщо я хочу грубого сексу, парнер подумає, що я збоченець і люблю насильство". Іноді бажання це просто бажання та фантазії, які просто треба втілити в життя, адже ви цього хочете!


Украинская баннерная сеть
Все права защищены ©2003 - 2018 Cupidon создание сайта - Sweek